Leading Manufacturer of mejestic mug, corporate gifting, classic coffee mugs, 4 icon mug and tumbler, eco friendly tumbler from Bengaluru.









₹ 92.60 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Pattern | Plain |
| Size | 10cm |
| Usage/Application | Drinking |
| Features | Eco friendly |
| Is It Customized | Non Customized |
| Packaging Type | packing with cotton box |
| Volume | 250 |
| Country of Origin | Made in India |








₹ 95 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Design | Round |
| Color | White |
| Usage/Application | Office |
| capacity | 250 ml |
| length | 7 inch |





₹ 89.80 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Capacity | 400 mL |
| Usage/Application | Home |
| Features | made of Rice husk biocomposite |
| Brand | Eha |
| Country of Origin | Made in India |







₹ 57.91 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 265 ml |
| Material | Glass |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Home |
| Ideal For | Kids |
| Copper Base | No |
| Pure Silver | No |
Kavya N (RELATIONSHIP MANAGER)
Spectrus Sustainable Solutions Private Limited
1st Floor, No.1026,5th, Stage 2nd, Cross Beml, Layout Rajarajeshwari,Nagar,, Bengaluru - 560098, Karnataka, India


